Copywriting: texty dle vašeho gusta

Vlastníte webové stránky, e-shop nebo potřebujete z různých důvodů vytvořit text na míru, ale ,,básnické střevo“ není zrovna váš šálek kávy? Trápíte se dlouhé hodiny, ale i přesto zeje vaše obrazovka prázdnotou? Nezoufejte! Pomoci a dokonce vypracovat texty vám umožní služba copywriting.cz.

Co tato služba nabízí a jak se ,,přihlásit o pomoc“?

Jsou neviditelní, ale za to šikovní a pracovití

Texty vám nevypracují skřítci, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale zkušení a šikovní ,,pomocníci“, kterým říkáme copywriteři. Lidé, kteří umí vykouzlit z obyčejných a prázdných slov neobyčejné zážitky při čtení jejich umění.

Tito copywriteři vám pečlivě vypracují text tak, aby byl podle vašich představ. Bez zbytečných starostí a navíc do doby, která vám bude vyhovovat.

Typy textů, kterých můžete využít

  • PR články
  • tiskové zprávy
  • obecné texty
  • popisky
  • obchodní texty
  • překladatelské služby
  • newsletter
  • jazyková korektura

Jak mohu získat text (článek)?

1. Hotový článek: využijte z výběru již vypracovaných textů, které můžete ihned koupit

2. Zadání poptávky: pokud nenajde již hotový text, který by odpovídal vašim představám, není nic jednoduššího než zadat poptávku: jaký typ textu potřebujete, na jaké téma, datum odevzdání hotového textu, délku textu, jazyk, výběr vhodného copywritera

3. Oslovení již prověřeného copywritera: v případě, že máte již dobré zkušenosti s konkrétním copywriterem – můžete ho ihned požádat o vypracování textu

4. Guestblogging: možnost, při které lze získat pro váš web určitý text zdarma, pokud splníte podmínky copywritera, který text napsal, např. ponechání jména autora článku, uvedení odkazu, atd.

5. Možnost oslovení webu pro publikace PR článku

Výhody?

– registrace ZDARMA

– odborně a precizně vypracované texty

– rychlost

– bezproblémová komunikace s copywriterem i technickou podporou

– postačí popsat vizi článku, zbytek zpracuje copywriter

– silná technická podpora

– možnost vrácení článku, který není totožný s vaší představou