Rozšiřovací moduly pro EET a mobilního číšníka

Moderní pokladní systémy umožňují podnikatelům využívat celou řadu užitečných funkcí, které jim mohou pomoci podnikání zjednodušit či zefektivnit. Každodenní provoz té či oné provozovny snadno odhalí vysokou přidanou hodnotu mnohých funkcí, které se brzy stanou nepostradatelnou součástí vašeho byznysu. Ne všechny funkce jsou však součástí základních balíčků pokladních systémů. Každý podnikatel si tak může pomocí rozšiřovacích modulů k EET sestavit systém, který bude co nejlépe odpovídat jeho požadavkům.

Užitečné moduly

Prostřednictvím rozšiřovacích modulů lze řešit např. připojení platebního terminálu pro placení platebními kartami stejně jako vytváření, tisk či export individuálních závěrek. Funkce, které získáte prostřednictvím rozšíření pro připojení váhy, jsou předvídatelné. Oblíbeným rozšiřujícím modulem pro restaurace či penziony je modul, který umožňuje rezervace stolů nebo pokojů. Nepřekvapí potom ani modul pro vzdálené odesílání účtenek ve zjednodušeném režimu. Možnosti, které moduly nabízejí jsou opravdu široké. Vytvořte si díky nim systém přesně odpovídající vašim potřebám a požadavkům, usnadněte a zefektivněte práci vašich zaměstnanců a zrychlete odbavení zákazníků.

Jednotný design i uživatelské prostředí

Volitelné rozšiřovací moduly tvoří samozřejmě s originálním programem jednolitý celek a vy si tak můžete užívat dobře známého uživatelského prostředí se všemi výhodami jeho, v některých případech vám již dobře známého, grafického řešení. V systému tak budete i nadále jako doma. Zavedení nové funkce v podobě přidání modulu se tak obejde bez složitého zvykání si na nový systém, vyberete si navíc jen ty moduly, které opravdu potřebujete, čímž šetříte peníze. Zvolte si proto z naší nabídky rozšiřovacích modulů pro EET a mobilního číšníka.